هفته گذشته اولین تریلر برای اقتباس تئاتر گربه ها در اینترنت به زمین نشست و هواداران . گیج شدند. اما سوال واقعی این است که شاعری که الهام بخش موسیقی است ، چه خواهد کرد؟ علی رغم آنچه همه ما فکر می کنیم ، TS Eliot احتمالاً از تریلر Cats لذت می برد ، اما دارایی وی می گوید.

 

 

اولین چیزها اول: بله ، گربه ها از کتاب شعر الهام گرفته بودند . در سال 1981 ، اندرو لوید وببر کتاب گربه های عملی TS Eliot Old Possum را از پاورقی مبهم و طنزآمیز در کتابشناسی شاعر به یک پدیده جهانی تبدیل کرد ، اما او اولین کسی نبود که سعی کرد گربه ها را به مخاطبان گسترده تری برساند . در مصاحبه با جین Pauley ، مدت کوتاهی پس از انجام گربه در پایان غرب لندن به نمایش، لوید وبر گفت که والت دیزنی خود را یک بار تلاش کرده بود برای حفظ حقوق مربوط به کتاب قدیمی صاریغ را .

 

لوید وبر گفت: "سالها پیش . والت دیزنی می خواست آنها را به عنوان یک فیلم بسازد. من فکر می کنم 1947 ، 1948 ، اما [الیوت] نمی خواست آن را انجام دهد ، زیرا احساس می کرد که [گربه ها] خیلی زیبا خواهند شد." گفت "من به یاد می آورم که من برای اولین بار به دیدن [بیوه الیوت ، والری الیوت] رفتم. وحشت زده شدم زیرا فکر می کردم به هیچ وجه اجازه نخواهد داد که او از این حق برخوردار باشد و او به من گفت همه چیزهایی را که می خواستم درباره او چگونه فکر می کردم بشنوم. آنها گربه های خیابانی بودند. " طبق گفته های تایمز ، این پیشنهاد لوید وبر این بود که گربه ها را به چیزی مثل گروه رقص بریتانیا معروف به Hot Gossip - معروف به حرکات "risqué" خود ، که می توانید در اینجا مشاهده کنید - توصیه کرد که این قرارداد را برای والری الیوت بست.

 

لباس ها نوازندگان را از طریق چند تکرار در طول سال بوده، اما آن را همیشه امضا، نگاه ی در اسپندکس آن است. در تریلر برای اولین تئاتر گربه انتشار ، با این حال، مانی نقاش مادی felines به رقص توسط جایگزین شده است کوتاه، خز CGI . تصمیم به حذف بخش زیادی از رنگ صورت - که رقاصان بی شماری را در طول سال ها به گربه ها تبدیل کرده است - و جایگزین کردن آن با نسخه های عجیب و غریب فوتوشاپی از چهره بازیگران نیز عصبانیت پیدا کرده است ، هر دو از طرفداران خزیده شده توسط چهره های عجیب و غریب انسان روی گربه. بدن و از کسانی که می گویند فرایند Francesca Hayward را سفید کرد ، رقاصنده کنیا-انگلیس به عنوان ویکتوریا فیلم بازی کرد.

 

علیرغم اعتراض طرفداران به تغییرات فیلم گربه ها ، کلر ریهیل ، مدیر املاک الیوت روز سه‌شنبه به رومه "گاردین" گفت که این شاعر "شاید از غریب بودن غریب و مبهم مرز بین انسان و گربه در تریلر لذت برده باشد." با اشاره به اینکه گربه های الیوت "در دنیایی زندگی می کند که اندکی قطعه نشده است" ، ریحیل اظهار داشت که این شاعر "همچنین از طرفداران بزرگ فیلم های ژاک تاتی ، با باله های شهری سورئال خود" بود ، که ممکن است باعث شده او از دره غریبی که در آن است قدردانی کند. تریلر گربه ها فرود می آید.

 

گرچه اغلب طرفداران موسیقی که به نظر می رسد خیلی کرکی هستند ، به دلیل عدم وجود یک اصطلاح بهتر ، گربه ها مؤسسه ای هستند. فیلم جدید شاید TS Eliot را راضی کرده باشد ، اما طرفداران گربه ممکن است قانع کردن کمی سخت تر باشد. برای کسانی که قرص گربه های CGI هنوز تلخ برای بلع آنها تلخ است ، ما همیشه PBS ویژه 1998 را خواهیم داشت.

 

گربه ها در هر چهار تئاتر در 20 دسامبر در یک تئاتر در نزدیکی شما قرار می گیرند.


دانلود کتاب درسی ، ,گربه ,ها ,های ,  ,تریلر ,گربه ها ,، اما ,گربه های ,فکر می ,ts eliot

با توجه به املاک شاعر ، احتمالاً TS Eliot از تریلر "گربه ها" لذت می برد

11 کتاب در مورد غذا که اگر به نمایش آشپزی وسواس دارید بخوانید

شاعران آسترو برای معرفی شما با کتاب جدید طالع بینی آنها به سفر می روند

10 کتاب صوتی Microhistory جدید که در هنگام گوش دادن به شما کمک می کنند یاد بگیرید

15 شعر درباره روزهای گرم تابستان تا شما را از طریق موج گرمای بعدی بدست آورید

چگونه کتابها به من و والدین نوجوانم کمک کردند تا زندگی را با هم مرور کنیم

من خیلی حسود هستم که برای اولین بار می خوانید "آنیتا و من" توسط Meera Syal را بخوانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید نقاشی ساختمان و اجرای طرح های جدید نقاشی طرح های نما آشپزی اخبار روز ایران و جهان همهمه سرا ریتم دانلود سپیدار افرا مجله تفریحی نبض آنلاین بست موزیک شرکت آشیان دُر | مرکز فروش درب سکشنال ایمن گذر | درب سکشنال | درب سکشنال زیرسقفی