تابستان زمان بسیار خوبی برای استراحت ، باز کردن و فراموش کردن همه چیزهایی است که قبل از شروع آن می دانستید ، بنابراین من 10 کتاب صوتی جدید را انتخاب کرده ام که به شما کمک می کنند تا هنگام گوش دادن یاد بگیرید. آنها ممکن است اسلایدهای تابستانی را ضرب و شتم نکنند ، اما باعث می شوند شما حتی در روزهای تنبل سگ خود احساس موفقیت کنید.

من همیشه کسی هستم که فضایل کتابهای صوتی را بیان کنم. آنها به من کمک کردند که در بالای تکالیف خواندنم در دانشگاه باشم ، زیرا می توانستم به راحتی رمان کلاسیک را هنگام رانندگی به سمت کار و مدرسه روشن کنم.

می دانم که من قبلاً این را در یک قطعه Bustle گفته ام ، اما من واقعاً دوست دارم که به کتابهای صوتی غیر داستانی گوش دهم - حتی بیشتر از اینکه از گوش دادن به داستان لذت ببرم! كتابهای غیرداستانی معمولاً دارای پیچ و خمهای طرح و یا دیگر نمایشگرهای روایی نیستند كه باعث می شود همه جزئیات به آن آویزان شوند و همین امر باعث می شود آنها كاندیداهای مناسبی برای گوش دادن به كتاب های صوتی باشند. اگر هنگام گوش دادن به کتاب صوتی ، به جایی دیگر بروید ، می توانید بدون نیاز به عقب برگرداندن به عقب برگردید و مطمئن شوید که همه چیزهایی را که نویسنده فقط گفته است گرفتار کرده اید.

این که آیا شما طرفدار ریزگردها و کتابهای صوتی به طور کلی گوش دادن هستید ، یا هرگز عنوانی غیر از داستان نویسی نخوانده اید یا از یک کتاب ضبط شده لذت برده اید ، چیزی در این لیست برای شما وجود دارد. قول میدهم.

"یک زن محدود یک چیز خطرناک است: زندانی کردن ن آمریکایی آفریقایی از هریت توبمن تا ساندرا بلاند" توسط دیماریس بی هیل ، خوانده شده توسط میا الیس

1 ساعت / 59 دقیقه

در این کتاب کوتاه و قدرتمند از سردبیر کتاب The Fluid Boundaries of Suffrage و Jim Crow ، خوانندگان یک درس توانمندسازی را خواهند آموخت ، نه تنها در مورد رهبران ، نویسندگان و اندیشمندان زن سیاه پوست که شکل تاریخ را در آمریکا ایجاد کردند ، بلکه در مورد سختی های نهادی که با آن روبرو بودند.

برای خرید اینجا را کلیک کنید

"موهای من را لمس نکن" نوشته اما دبیری ، که توسط نویسنده خوانده شده است

7 ساعت / 43 دقیقه

نگاهی همه جانبه به ت و قدرت موهای سیاه ن ، اما اثر خانم دبیری ، از دست نخواهید داد که موهایم را در سراسر جهان و از سراسر جهان ، از آفریقا قبل از ظهور استعمار اروپا تا آینده آفرینشهای آفریقایی ، حرکت کند ، و چگونگی سیاه شدن آن را بررسی می کند. موهای ن با شکوه ، کالایی و تهییج شده است.

"قلب قلب: یک تاریخ آمریکایی" توسط کریستین ال هوگانسون ، خوانده شده توسط گابرا زکمن

9 ساعت / 51 دقیقه

کریستین ال هوگانسون پس از زندگی ، تحصیل و کار در ساحل شرقی به میانه غربی ، فکر کرد که می داند چه انتظاری را دارد. اما هنگامی که به اصطلاح قلب لندن چیزی شبیه به شهرت خود پیدا نکرد ، هوگانسون در تلاش برای فهم آن منطقه تخریب آمیز ایالات متحده شروع به حفاری عمیق تر کرد.

"باستان شناسی از فضا: آینده چگونه گذشته ما را شکل می دهد" توسط سارا پارکاک ، توسط نویسنده خوانده شده است

8 ساعت / 31 دقیقه

نگاه چشم باز به دنیای جدید شجاع از باستان شناسی ماهواره ای، سارا Parcak را باستان شناسی از فضا جزئیات چگونه عکس های گرفته شده از لبه اتمسفر زمین می تواند به دانشمندان و مورخان نقشه از فرهنگ های باستانی.

"دختران D-Day: جاسوسانی که مقاومت مسلحانه کردند ، نازی ها را خراب کردند و به پیروزی در جنگ جهانی دوم کمک کردند" توسط سارا رز ، توسط نویسنده خوانده شده

10 ساعت / 21 دقیقه

در سال 1942 ، مجری عملیات ویژه انگلیس 39 زن را برای جاسوسی از ویشی فرانسه استخدام كرد. این ن برای تضعیف تلاش های نازی ها در ملل اشغالی تلاش کردند ، همه در آماده سازی برای حمله به متفقین در نورماندی در سال 1944.

'The Plaza: The Secret Secret of معروف ترین هتل آمریکا' توسط جولی ساتو ، خوانده شده توسط جفرسون میس

11 ساعت / 13 دقیقه

داستان هتل مشهور پلازا در شهر نیویورک پر از پول ، قتل و فتنه است. رومه نگار جولی ساتو تاریخ مشهور پلازا را از طریق مشهورترین چهره های خود ، از وندربیلت که اولین میهمان خود بود ، گرفته تا دونالد جی. ترامپ - اولین صاحب ورشکستگی - دنبال می کند.

"هنگامی که گرگ آمد: جنگ داخلی و سرزمین هند" توسط مری جین ورد ، خوانده شده توسط رابرت E. اندرسون

14 ساعت

این کتاب تاریخ برنده جایزه ، خوانندگان را به قلب جنگ داخلی می کشاند و آن را از منظر اغلب نادیده گرفته بررسی می کند: قبیله های مختلفی که در اواسط دهه 60 در سرزمین هند زندگی می کردند. مری جین وردی با بررسی چگونگی شرکت در بومیان آمریکا و تحت تأثیر جنگ ، تصویری واضح از زندگی زمان جنگ در غرب آمریکا را نشان می دهد

"آخرین قایق خارج از شانگهای: داستان حماسی از چینی هایی که انقلاب مائو را شکستند" توسط هلن ضیا ، توسط نانسی وو خوانده شده

17 ساعت / 13 دقیقه

به دنبال چهار شهروند شانگهای که در طول انقلاب کمونیستی از چین گریختند ، آخرین قایق هلن ضیا از شانگهای داستانی پرچم دار و واقعی پرواز ، جابجایی و تعلق خاطر را بازگو می کند.

'کد: دره سیلی و بازسازی آمریکا' توسط مارگارت اومارا ، خوانده شده توسط نان مک نامارا

19 ساعت / 11 دقیقه

اگر فکر می کنید دره سیلی همه پیشرفت های فناوری و چیز دیگری است ، باید گوش دادن به The Code را به مارگارت اومارا گوش دهید. این اثر جذاب داستان نویسی داستان دخالت طولانی مدت مرکز فناوری در ت های آمریکا را روایت می کند.

"اختراع قتل: چگونه ویکتوریا ها در مرگ و کشف و کشف جنایات مدرن شگفت زده شدند" توسط جودیت فلاندر ، توسط جنیفر ام دیکسون خوانده شده

19 ساعت / 57 دقیقه

اگر شرلوک هولمز را دوست دارید می توانید از قاتلان قرن نوزدهم تشکر کنید. نه ، به طور جدی وسواس ویکتوریا ها با حکایت های کلان منجر به ایجاد جرم شناسی ، پزشکی قانونی و تحقیقات در زمینه جرم شد. بخوانید که چگونه در " اختراع قتل " جودیت فلاندر اتفاق افتاد .

دانلود کتاب درسی   ,، ,ساعت ,های ,کلیک ,خوانده ,برای خرید ,خرید اینجا ,اینجا را ,کنید   ,  برای ,توسط نویسنده خواندهمنبع

با توجه به املاک شاعر ، احتمالاً TS Eliot از تریلر "گربه ها" لذت می برد

11 کتاب در مورد غذا که اگر به نمایش آشپزی وسواس دارید بخوانید

شاعران آسترو برای معرفی شما با کتاب جدید طالع بینی آنها به سفر می روند

10 کتاب صوتی Microhistory جدید که در هنگام گوش دادن به شما کمک می کنند یاد بگیرید

15 شعر درباره روزهای گرم تابستان تا شما را از طریق موج گرمای بعدی بدست آورید

چگونه کتابها به من و والدین نوجوانم کمک کردند تا زندگی را با هم مرور کنیم

من خیلی حسود هستم که برای اولین بار می خوانید "آنیتا و من" توسط Meera Syal را بخوانید

مشخصات

آخرین جستجو ها

فیلتر شنی هر چی که بخوای نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تخفیف ویژه فالوور اینستاگرام http://www.persia-translations.com سبک زندگی zibaei ارز دیجیتال الماس