مادرم 14 سال داشت. او وزن کمتری از 100 پوند داشت ، هر روز نصف قوطی آکوآ نت را در موهای خود اسپری می کرد و عاشق پسری کوتاه و خوش تیپ پورتوریکایی بود که دو سال از او بزرگتر بود. این زوج به قدری جدایی ناپذیر بودند که وقتی پسر تیم بسکتبال را تشکیل نداد ، به عنوان واتربوی ثبت نام کرد تا فقط به تماشای تشویق او بیاید. اما بی گناهی عشق توله سگ آنها در روز دوم سال اول دبیرستانشان ناپدید شد. در آن روز ، زن و شوهر جوان فهمیدند که بچه دار باردار شده اند . آن نوزاد من بود.

مادر من به روال بستگی دارد. الگوهای نگهدارنده او هستند و تکرار به او اطمینان می دهد. همانطور که می توان تصور کرد ، بارداری روال زندگی او را مختل کرده و عوارض سلامتی باعث شده است که او هر روز به مدرسه برود. هم از نظر ایمنی و هم برای من ، او سال اول دبیرستان خود را از خانه با بازدیدهای هفتگی از گروه معلمان منتخب به پایان رساند ، که یکی از آنها در مورد اینکه دختر خودش چقدر خواندن را دوست دارد ، با او صحبت کرد. مادرم می گوید: "او به من گفت اگر دیگر کاری نکرده ، حتماً او را خوانده ای." و بنابراین ، در حالی که من هنوز در رحم بودم ، مادرم همین کار را کرد.

او با کتابهای دوران بارداری شروع کرد و درباره من چگونگی رشد و توسعه باید برایم خواند. او یاد گرفت که من می توانم صدای او را بشنوم ، و به همین دلیل شروع به تلاوت تکالیف اسپانیایی خود با صدای بلند کرد. چرخش های چرخشی باعث می شود که من پشتی های خود را از درون انجام دهم ، اما تکالیف تاریخ او مرا به خواب می برد. او هر آنچه را که می توانست دست او را بخواند خواند و پدر مضطرب من را به همان کار تشویق کرد. مادرم به من می گوید پدر من چنان از پدر و مادر عصبی شده است که اوایل بارداری خود را صرف اجتناب از این موضوع کرد. او می گوید: "اما وقتی حدود 6 ماه بود ، از چرت زدن بیدار شدم ، و سرش روی شکم من بود. او با شما صحبت می کرد." "این مرا خوشحال کرد ، زیرا احساس می کردم تأیید او برای شما آماده است."

روال خواندن گیر افتاده بود و مادرم بعد از به دنیا آمدن من همچنان به من خواندن ادامه می داد ، به حدی که بارنی و Baby Bop را در ساحل به خاطر سپردم و اقوام خود را متقاعد کردم که من یک کودک نو پا هستم که می توانم آن را بخوانم. مادرم به من می گوید: "شما قبلاً دقیقاً از خواندن آن تقلید می کردم." "همه همه را متحیر کرد." پدرم با من می نشست ، و من به او دستور می دادم صفحات را با همان لحنی كه مادرم از من استفاده می كرد ، بچرخاند. کتابهایی که به عنوان بستگان به من جعبه های مجموعه های پیتر خرگوش ، داستانهای دیزنی و دکتر سویس داده شد ، ریخته شده است. جلد کتاب قفسه مینی کتاب من را پر کرد و به سینه اسباب بازی هایم که پدرم باعث شده من در چوب فروشی باشد ، سرریز کرد. هر شب حداقل یکی از والدین من برای من می خواند.

مادرم می گوید: "او به من گفت اگر دیگر کاری نکرده ، حتماً او را خوانده ای." و بنابراین ، در حالی که من هنوز در رحم بودم ، مادرم همین کار را کرد.

هنگام خواندن ، امنیت و روال پیدا کردیم. این یک مورد بود که هر روز اتفاق می افتاد ، صرف نظر از تغییرهای طولانی مادر در مک دونالد یا تعداد زیادی از کارهای خانه که او و پدرم مجبور بودند هر شب از آنجا عبور کنند. این همان چیزی بود که من و مادرم در حالی که پدرم در جابجایی دوم خود کار می کرد ، در رختخواب در هم خوابیدیم. این همان چیزی بود که به والدینم یادآوری می کرد که آنها می توانند در حالی که هنوز خودشان می آموزند به من آموزش دهند. مادرم به من می گوید که برای من خوانده است تا بتوانم مردم و مکانهایی را ببینم که در شهر شهری ما با آنها روبرو نمی شوم. او به من می گوید: "من نمی خواستم شما مثل همه افراد دیگر در اینجا باشید." و اگر من شما را نخوانده بودم ، متناسب می انداختید. "

حسن نیت ارائه دادن سرنوشت لوپز

پدر و مادرم بعد از تولد من دو ماه ازدواج کردند ، اما دوران کودکی آنها کوتاه شده بود و آنها مجبور شدند خیلی سریع رشد کنند. آنها بیش از حد کار ، استرس ، دور بودند. آنها پس از شش سال ازدواج ، خواستار طلاق شدند و پدرم از آپارتمان ما بیرون رفت. حالا مجرد ، مادرم مجبور شد ساعات بیشتری کار کند تا سقف بالای سرمان بماند. او اغلب برای زمان خواندن ما خیلی خسته بود. اما کتابها همچنان پناهگاه من بودند. آخر هفته ها ، مادرم خوابش می برد و در تخت سایبان سیاه خود چرت می زند. من با كتاب در كنار او اسليم مي شدم و با صداي بلند صداي خروپف او را مي خواندم. وقتی او از خواب بیدار شد ، من بعضی اوقات دوباره آن را می خوانم ، در حالی که او تأیید را تکان می داد یا تلفظ من را تصحیح می کرد. در طی درایوهای طولانی که او برای تمیز کردن ذهنش به سر می برد ، جونی بی جونز را در پشت پرده می خواندم تا اینکه خوابم برد.رمان های نانسی درو در یک دفتر خالی. در شبهایی که او برای پایان دادن به کار کلاس خود مجبور شد در کتابخانه کالج خود اردو کند ، من با سوپ مرغ برای بچه های روح روح در کنار او نشسته بودم . وقتی همه چیز در نوسان بود ، کتابها به ما روال می دادند. ادبیات دوستی بود که من را در هر مکانی همراه و سرگرم کرد از جمله دیدارهایم با پدرم.

این همان چیزی بود که به والدینم یادآوری می کرد که آنها می توانند در حالی که هنوز خودشان می آموزند به من آموزش دهند.

پدر من در محیط های اجتماعی شکوفا می شود. او عاشق محاصره خانواده است و از داشتن جمعیتی برای گوش دادن به او لذت می برد. آخر هفته های من با او به عنوان یک کودک اغلب در یک اجتماع خانوادگی سپری می شدم ، در حالی که بستگانم با موسیقی فریاد می زدند و موسیقی و پسر عموی من در آپارتمان اجرا می کردند. این دیدارهای بلند و پر هرج و مرج با روال آرام زندگی م بسیار متفاوت بود و من اغلب احساس غرق شدن می کردم. من معمولاً برای فرار از یک کتاب در گوشه ای پنهان می شوم و اضطرابم را برای ادامه مهمانی مهیا می کردم. پدرم غالباً از تمایل من به گم شدن در یک رمان وقتی می توانستم با خانواده جشن بگیرم ، گنگ زده می شدم ، اما فکر می کنم او می فهمید که کلمات نوشته شده آسایش من است وقتی نمی دانستم چه بگویم یا چگونه می توانم با دیگران تعامل داشته باشم. او اکنون به من می گوید: "من می توانم بگویم که این فرار برای شما بود." اما من اعتراضی نداشتم. به جای اینکه در دنیا گم شوید ،

آخر هفته ها ، مادرم خوابش می برد و در تخت سایبان سیاه خود چرت می زند. من با كتاب در كنار او اسليم مي شدم و با صداي بلند صداي خروپف او را مي خواندم.

ما شروع به گذراندن یکشنبه های خود در Barnes & Noble کردیم. پدر من مرا به بخش کودکان راه می داد و همانطور که راهروها را کم کم می کردم ، در فضای داستان می نشینید. سرانجام او برای خواندن مجله های اتومبیل به بخش دوره ای می گشت. بعد از اینکه داستانی را پیدا کردم که می خواستم به خانه بروم ، او را با مجله ها ملاقات کردم ، کتاب در دست. او می پرسید: "چیزی پیدا کن؟" بعد از یک سکوت خاموش ، من به او کتاب می دادم ، او می خواست آن را بررسی کند تا قیمت را بررسی کند و ما به صندوق پول می رویم. سرانجام راه خود را به رمان های جوان بالغ کردم. در حین هر سوار شدن به اتومبیل به کتابفروشی ، من درباره آخرین داستان سارا دسن که خوانده ام یا کتاب بعدی Bluford High که امیدوارم بتوانم آن را بگیرم به او می کنم. سطل اسباب بازی تبدیل شده به قفسه سینه من دیگر بسته نشده است و سری Twilight درب را باز کرد. من فکر نمی کنم که او واقعاً به آنچه گفته ام گوش داده است ، اما من به یاد دارم که چقدر با جدیت لبخند می زد و سرش را ت می داد. درست همانطور که کتاب ها عدم اطمینان مادر و مادرم را با آن روبرو کرده بود ، آنها همچنین سکوت بین من و پدرم را پر کردند - جوانی که دو روز یکبار سعی در آشنایی با دخترش داشت و در عین حال سعی در آشنایی با خودش داشت.

حسن نیت ارائه دادن سرنوشت لوپز

من مانند اکثر نوجوانان ، از والدین خود فاصله گرفتم و سرانجام شروع به رفتن به کتابفروشی یا فرار به کافی شاپ کردم تا دوباره "خانه در خیابان انبه" را دوباره بخوانم . یک تابستان ، بعد از اینکه برای کالج به نیویورک نقل مکان کردم ، سینه اسباب بازی من در قالب پوشانده شد و کتابهای داخل آن ویران شد. مادر من این خبر را برای من شكست كه من روی صندلی او نشسته ام ، پریشانی. "اما من موفق به نجات یک،" او گفت، بیرون کشیدن بارنی و بچه ها Bop در ساحل. ما همانطور که گریه کردم خندیدیم ، نه از غم و اندوه بلکه از قدردانی از تمام خاطراتی و راحتی هایی که ادبیات به من دادند و همچنان به من می دهند. از کتابهایی که با ماشین سوار می شوم با پدر تشکر می کنم وقتی او هنوز از من می پرسد که چه چیزی را می خوانم و چه ملاقات هایی را که در منزل انجام می دهم وقتی مادر و مادرم با داستانهایمان روی مبل می ریزند. در بهترین روزهای من ، به یک کتابفروشی می ریزم تا یک کتاب را از جشن انتخاب کنم. در بدترین روزهای من ، به یک کتابفروشی می روم تا به دنبال آرامشی که در کودکی حس کردم. كتابها رواج خانواده معمولي نامتعارف من را هنگامي كه پراكنده شده بودند به ارمغان آورد ، جهتي كه گم شديم و ارتباط از راه دور. به لطف ادبیات ، زندگی را در کنار هم فهمیدیم.

دانلود کتاب درسی ، ,مادرم ,یک ,های ,  ,کتاب ,به من ,من می ,او را ,می گوید ,حالی کهمنبع

با توجه به املاک شاعر ، احتمالاً TS Eliot از تریلر "گربه ها" لذت می برد

11 کتاب در مورد غذا که اگر به نمایش آشپزی وسواس دارید بخوانید

شاعران آسترو برای معرفی شما با کتاب جدید طالع بینی آنها به سفر می روند

10 کتاب صوتی Microhistory جدید که در هنگام گوش دادن به شما کمک می کنند یاد بگیرید

15 شعر درباره روزهای گرم تابستان تا شما را از طریق موج گرمای بعدی بدست آورید

چگونه کتابها به من و والدین نوجوانم کمک کردند تا زندگی را با هم مرور کنیم

من خیلی حسود هستم که برای اولین بار می خوانید "آنیتا و من" توسط Meera Syal را بخوانید

مشخصات

آخرین جستجو ها

rpmsport طراحی سایت | طراحی وب سایت الان بخر تحویل بگیر امام حسین ، اهلبیت ، مداحی ، هیئت برندکده مرکز مشاوره روانشناختی یاس سپید قاب موبایل اپل اخبار روستای برگه|barge news خوشمزه ترین مزه ها سیم کشی ساختمان