گرچه Game of Thrones به طور رسمی کار خود را در HBO به پایان رساند ، سریال A Song of Ice and Fire فیلم جورج آر آر مارتین ، مدتی است که پخش خواهد شد. همانطور که توسط گزارش نیوزویک در روز سه شنبه، جدید، $ 1000 بازی تاج و تخت کتاب فروخته شده است، اما شما هنوز هم می توانید یک نسخه ارزان تر، قیمت تنها 325 $، با پیش سفارش امروز. کتاب های جدید نشان داده شده دوباره منتشر از آخرین کتاب مارتین، آتش و خون ، که می گوید تاریخ خانواده تارگرین - و شایع است که پایه و اساس جدید بازی تاج و تخت سری پیش درآمد از آمدن به HBO.

طرفداران اختصاصی ASOIAF و Game of Thrones دقیقاً می دانند که Targaryens چه کسانی هستند ، اما در اینجا کمی پشت پرده برای کسانی که تازه وارد تصادفی هستند ، است. بیش از یک دهه قبل از آغاز بازی تاج و تخت ، خانواده های Baratheon ، Lannister و Stark تلاش کردند تا "دیوانه پادشاه" را بازی کنند ، Aerys II Targaryen ، پس از اینکه پسرش و وارث خود ، Rheegar ، 16 ساله لیانا استارک را ربودند ، چه کسی هدف آلودگی رابرت براتهون بود ماموران شورش رابرت با به دست گرفتن پایتخت ، نزدیک به 300 سال حكومت تارگرین به پایان رسید كه جیمی لنیستر آیریس دوم را كشت. اگرچه آنها قصد داشتند همه Targaryens را بکشند ، اما دو فرزند Aerys II ، Viserys و Daenerys با جان خود فرار کردند. در افتتاحیه A Game of Thones، دنریس دختر 13 ساله ای است - تا 17 سالگی در نمایش HBO - که آرزو دارد خانواده اش را به جایگاه حق خود در عرش آهنین بازگرداند.

"آتش و خون" توسط جورج آر آر مارتین

325 دلار

|

مطبوعات زیر زمینی

نسخه جدید "آتش و خون" جورج آر آر مارتین در حال حاضر برای پیش سفارش موجود است.

جورج آر آر مارتین در ماه نوامبر سال 20 Fire & Blood ، تاریخ مصور خانواده Targaryen را منتشر کرد. اکنون ، این کتاب در حال انتشار مجدد "کمی بزرگ" از انتشارات زیرزمینی است . فرود در اواخر پاییز ، آتش و خون زیرزمینی مطبوعات شامل تمام مطالب موجود در نسخه اصلی ، به علاوه نه تصویر جدید - جلو ، یک دروازه باز و هفت صفحه داخلی - از گری جیانی ، هنرمند شاهزاده ولیان است. تمام نسخه ها توسط جیانی و مارتین امضا می شوند.

نسخه 1 هزار دلاری نسخه ای سفارشی است و هر 52 نسخه از آن با یک نسخه جدید و اصلی از جیانی همراه خواهد بود. متأسفانه نسخه Lettered of Subterranean's Fire & Blood قبلاً فروخته شده است ، اما شما هنوز هم می توانید یکی از 750 نسخه گالینگور موجود در نسخه Numbered را بدست آورید ، که اکنون برای هر سفارش 325 دلار موجود است. هرچند سریع عمل کنید با چه سرعتی نسخه Lettered به فروش می رسد ، دیگر نمی توان گفت چه مدت نسخه Numbered of Fire & Blood در دسترس خواهد بود.

دانلود کتاب درسی ، ,نسخه ,آر ,of ,کتاب ,مارتین ,آر مارتین ,جورج آر ,آر آر ,آتش و ,، امامنبع

با توجه به املاک شاعر ، احتمالاً TS Eliot از تریلر "گربه ها" لذت می برد

11 کتاب در مورد غذا که اگر به نمایش آشپزی وسواس دارید بخوانید

شاعران آسترو برای معرفی شما با کتاب جدید طالع بینی آنها به سفر می روند

10 کتاب صوتی Microhistory جدید که در هنگام گوش دادن به شما کمک می کنند یاد بگیرید

15 شعر درباره روزهای گرم تابستان تا شما را از طریق موج گرمای بعدی بدست آورید

چگونه کتابها به من و والدین نوجوانم کمک کردند تا زندگی را با هم مرور کنیم

من خیلی حسود هستم که برای اولین بار می خوانید "آنیتا و من" توسط Meera Syal را بخوانید

مشخصات

آخرین جستجو ها

.:: عــشق پـنـهان ::. خرید انواع لوازم یدکی غلطک فروشگاه آنلاین اینترنتی bestforu قیمت لوازم بلدوزر 85D حال خوب ساخت و اجرای سقف شیروانی تیراهن اصفهان بترا ابر فان ارزانی