آیا تا به حال بر روی یک تصادفی کاملاً تصادفی گیر افتاده اید و احساس کرده اید که فوراً توسط آن مصرف می شوید؟ این همان اتفاقی برای من افتاد که کانال یوتیوب مجله Bon Appetit را کشف کردم . از کلر Saffitz را خوراک شناس را به براد لئونه زنده آن را با براد ، نشان می دهد با به اندازه کافی انباشته دانش پخت و پز و جوک در داخل بین کارکنان که اینترنت در عشق با سرآشپزها تگ پوش و آشپز کاهش یافته است. اما Bon Appetit اولین کسی نبود. سالهاست که مردم در نمایش های آشپزی مانند The Great Bake-Off ، قطعات ناشناخته ، خرد شده ، میز سرآشپز و البته Nailed It ، از خود مراقبت می کنند !

 

 

اگر عاشق غذای خود هستید و علاقه خود را به مردم نشان می دهد و می خواهید بعد از تماشای هر قسمت از نسخه های مختلف Bake-Off ، غذاهای خود را ادامه دهید - 11 کتاب در مورد غذا و آشپزی را در زیر مشاهده کنید. همه آنها یا در مسابقات آشپزی یا برخی دیگر از درام های آشپزخانه پرمحتوا در توطئه های خود ، همراه با کاوش های عمیق تر از خانواده ، دوستی و عاشقانه از آنچه در تلویزیون واقعیت پیدا می کنید ، حضور دارند. و اگر هنوز غذایی پیدا نکرده اید که دوست دارید به اندازه کافی دوست داشته باشید بلعید ، اجازه دهید این کتابها به شما الهام بخش باشند که چیزهای دلپذیر را روی صفحه نمایش نزدیک خود جستجو کنید:

 

"اگر این شما را خوشحال کند" توسط کلر کان

 

وینی آرزو دارد روزی به ارث بردن شام مادربزرگ خود بپردازد - اما اگر نتوانند پول بدست آورند ، و سریع می شوند. راه حل وینی؟ برای برنده شدن در یک مسابقه آشپزی تلویزیونی. اما مادربزرگش نمی خواهد او را وارد کند - بنابراین او باید راهی برای دور خود پیدا کند تا در صدر ظاهر شود.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

 

"راهنمای شهر بیکر برای زندگی در کشور" توسط لوئیز میلر

 

هنگامی که سرآشپز شیرینی الیویا راولو از یک فاجعه حرفه ای به سمت شهر بت پرستی گوتری ، ورمونت می گذرد ، در هتل مسافرخانه قند شکر پیشنهاد می شود. در آنجا ، او باید به مارگارت ، صاحب کنسرو ، کمک کند تا وضعیت نوار آبی کاروانسرا را در مسابقه سالانه نمایشگاه پای سیب بخشد.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

"هنر بوسیدن فرانسوی" توسط برایانا آر. شروم

 

هفده ساله کارتر لین برای شرکت در یک سری از چالش های آشپزی برای یک شانس در یک بورس تحصیلی کامل به مدرسه آشپزی جذب شده است. اما هنگامی که رید یامادا ، رقیب غیرقابل تحمل او ، از راهی برای خرابکاری او خارج می شود ، خود را در یک جنگ آشپزی تمام عیار می بیند.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

"همزن کیک نارگیل" توسط امی ریچرت

 

این فقط بدشانسی بود که آل منتقد مواد غذایی آل در فاجعه بارترین شب زندگی خود به رستوران لو رسید. بررسی تکان دهنده او هر دو را به نوار می فرستد (لو برای غرق غمهایش ، و آل برای جشن گرفتن) جایی که آنها به طور غیر منتظره ای ملاقات می کنند - بدون اینکه بدانند دیگری کیست. قبل از عاشق شدن این دو نفر زمان لازم است - و قبل از آنکه هویت واقعی آنها فاش شود.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

"با آتش زیاد" نوشته الیزابت آچهوودو

 

Emoni Santiago در خانه یک زن داغدار و یک آبجو را دارد تا از او پشتیبانی کند ، بنابراین او می داند که رویاهای او برای پیوستن به کلاس کلاس هنرهای آشپزی دبیرستان در اسپانیا فقط همین موارد است: رویاها. اما استعداد جادویی او برای پخت و پز نادیده گرفته نمی شود ، و هنگامی که سرانجام اجازه می دهد تا آزاد شود ، همه چیز برای او تغییر می کند.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

'خوشمزه - لذیذ!' توسط روت ریچل

 

بیلی برسلین در Delicious ، نمادترین مجله غذایی در نیویورک کار می کند. هنگامی که این انتشار خاموش است ، به او کار جدیدی ارائه می شود که شامل تنظیم خط تلفن "ضمانت خوشمزه" برای شکایات و سوالات مربوط به دستور العمل ها است. اما آیا این شغل تنها می تواند پورتال کشف یک زندگی در حال تغییر باشد؟

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

"راهی که مرا احساس می کنید" توسط مورن گو

 

بعد از اینکه یکی از شوخی هایش به طرز وحشتناکی پیش می رود ، کلارا شین مجبور می شود با کمترین همکلاسی محبوب خود ، رز ، روی کامیون مواد غذایی پدر کار کند. اما با گذشت هفته ها ، کلارا می فهمد که در واقع به تجارت پدرش اهمیت می دهد و گل رز چندان بد نیست. حالا کلارا با تمام شدن تابستان باید تصمیم بگیرد که کی می خواهد باشد.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

"کتاب شانس و ثروت ناتالی تان" نوشته Roselle Lim

 

وقتی ناتالی تان پس از مرگ مادرش به خانه برگردد ، شوکه می شود که متوجه شد رستوران مادربزرگ خود را به ارث برده است. با حمایت یک دوست جدید و همسایگان قدیمی اش ، ناتالی به امید تجدید حیات در محله - و زندگی خودش - دوباره به طبخ دستور العمل های مادر بزرگ خود می پردازد.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

triplelift

We are open

Sponsored by IBIS

Laat je verrassen met ibis, ibis Styles en ibis Budget en ontdek nieuwe steden

SEE MORE

 

"Idlewild" توسط جود سیرا

 

اشر شنگک برای زندگی در میخانه گاسترو که با شوهر فقید خود به زندگی بازگرداند ، کارکنان کاملاً جدیدی را استخدام کرد. در میان آنها Tyler Heyward ، 23 ساله فارغ التحصیل کالج اخیر که نیاز به بودجه برای پرداخت هزینه مدرسه مدرس دارد ، است. اما با برقراری رابطه آنها بیشتر از تجارت سخت ، تایلر خود را بین گذشته و آینده گرفتار می کند.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

 

"بلوم" توسط کوین پانتا و ساوانا گانوچائو

 

اکنون که دبیرستان به پایان رسیده است ، آری در حال مرگ است تا به شهر بزرگ منتقل شود - اگر او فقط بتواند پدرش را ترغیب کند که به او اجازه دهد کار خود را در نانوایی خانوادگی مبارز خود ترک کند. اما در حالی که با نامزدها برای جایگزینی وی مصاحبه می کند ، اری با هکتور ملاقات می کند. هرچه آنها به دسته های نان نزدیک تر می شوند ، عشق برای شکوفا کردن آماده است . یعنی اگر آری همه چیز را خراب نکند.

 

برای خرید اینجا را کلیک کنید

 

 

'مدرسه آشپزی' الهه عشق 'توسط مجلس سنا Melissa

 

مادربزرگ هالی مگوایر کاملیا الهه عشق جزیره خرچنگ آبی ، ماین بود - یک شخص ثروتمند که آشپزی ایتالیایی برای نجات ازدواج شایعه شده بود. وقتی هالی از Cucinotta کاملیا به ارث می برد ، او تصمیم می گیرد که معلم آشپزی ایتالیایی شود که شایسته میراث مادربزرگش است. اما چهار دانش آموز هالی به دنبال چیزهای بیشتری از دستور العمل ها هستند.


دانلود کتاب درسی ، ,  ,کند ,آشپزی ,یک ,کلیک ,کنید   ,را کلیک ,خرید اینجا ,  برای ,کلیک کنید

با توجه به املاک شاعر ، احتمالاً TS Eliot از تریلر "گربه ها" لذت می برد

11 کتاب در مورد غذا که اگر به نمایش آشپزی وسواس دارید بخوانید

شاعران آسترو برای معرفی شما با کتاب جدید طالع بینی آنها به سفر می روند

10 کتاب صوتی Microhistory جدید که در هنگام گوش دادن به شما کمک می کنند یاد بگیرید

15 شعر درباره روزهای گرم تابستان تا شما را از طریق موج گرمای بعدی بدست آورید

چگونه کتابها به من و والدین نوجوانم کمک کردند تا زندگی را با هم مرور کنیم

من خیلی حسود هستم که برای اولین بار می خوانید "آنیتا و من" توسط Meera Syal را بخوانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

فان پاتوق طبیب الاسنان فی مشهد خزان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قیمت فروش کاغذ دیواری خرید از علی اکسپرس و تحویل در ایران معرفی برندهای مختلف دیجی تایم | دنیای فیلم و سریال های روز دنیا دانلود فیلم | دانلود فیلم ایرانی - سایت مووی تایمز دانلود رایگان ایران داهنگ