سریال Bustle's I'm So Jealous به کتاب ها ، نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها ، پادکست ها و موارد دیگر اختصاص داده شده است که طرفداران فوق العاده آنقدر حسادت می کنند که شخص دیگری برای اولین بار تجربه کند. در این قسط ، Rajpreet Heir در مورد رمان نیمه اتوبیوگرافیک Meera Syal آنیتا و من می نویسد .

گاهی اوقات رمانی را می خوانید که باعث می شود شما در رختخواب بنشینید انگار که از شما دعوت شده است. در سال پایانی کارشناسی ارشد نوشتن خلاق خود ، من آنیتا و من را خواندم و از کشف این موضوع شگفت زده شدم.

آنیتا و من رمانی نیمه اتوبیوگرافیک بازیگر و نویسنده مایرا سیال است که ساعتی پس از مادرم در انگلستان به دنیا آمد ، اتفاق می افتد که دو سال از او بزرگتر است و همچنین دختر مهاجران هندی است. من در ایندیاناپولیس بزرگ شدم و تنها نگاههایم به گذشته مادرم از طریق داستانهای او و در سفرهای ما به اقیانوس اطلس بود. با آنیتا و من ناگهان بیش از 300 صفحه داستانی داشتم که مثل مادرم به نظر می رسید.

نکته شرم آور این است که باید زودتر کتاب های سیال را بخوانم. من طولانی ترین زمان علیه خودم کار می کردم ، زیرا می خواستم با هر هندی جدا شوم. در ایندیانا ، دقیقاً مزیتی به نظر نمی رسید که متفاوت باشد ، و من تمایلی به یادگیری چیزی در مورد غذای هندی ، زبان من (پنجابی) یا موسیقی نداشتم تا مبادا در جهت مخالف "خنک" حتی سریعتر شتاب بگیرم. هر وقت خودم را مجبور می کردم که توسط یک نویسنده هندی چیزی بخوانم ، معمولاً ربطی به آن نداشتم ، به خصوص اگر این کتاب در هندوستان تنظیم شده باشد ، جایی که من هرگز نبوده ام و والدینم فقط یک یا دو بار مراجعه کرده بودند.

من تمایلی به یادگیری چیزی در مورد غذاهای هندی ، زبان من (پنجابی) یا موسیقی نداشتم تا مبادا در جهت مخالف "خنک" حتی سریعتر شتاب بگیرم.

اما تا سال پایانی تحصیلاتم ، مقاله های شخصی که در برنامه MFA نوشتم ، در حال رشد بودند. من درمورد تجربیات خودم به عنوان یک زن هندی کارهایی را تمام کردم و نمی دانستم منظورم از کار من چیست یا کجاست که در مکالمه وسیع تری درباره نویسندگی هندی جای بگیرد. من تصمیم گرفتم که در یک پانل جشنواره کتاب از نویسندگان هندی شرکت کنم و از یکی از پنل های تبلیغاتی برای توصیه نویسندگان با میراث پنجاب مانند من خواستم. بعد از چهار ماه تعطیل ، تصمیم گرفتم یکی از کتاب ها را بخوانم.

"آنیتا و من" توسط میرا سیلا

15.95 دلار

خرید در آمازون

با تعجب متوجه شدم که آنیتا و من داستانی است در مورد دوران مینا ، یک دختر 9 ساله هندی انگلیسی و بهترین دوست او ، همسایه قفقازی به نام آنیتا ، وقتی این دو در روستای داستانی میدلندز بزرگ می شوند. در اواخر دهه 1960 از Tollington. مینا را می توان از آن به عنوان یک ANNEA از Gables Green توصیف کرد. او یک تخیل بیش از حد و خط ناشایست دارد و از همان صحنه اول ، بدیهی است که او دختر مطیع کلیشه ای هندی نیست که من در اکثر اشکال رسانه ای از آن استفاده می کردم. مینا از مادرش پول می و از آن برای خرید آب نبات استفاده می کند و با آنیتا ، شجاع ترین دختر شهر و رئیس یک باند دختر کوچک به نام The Wenches دوست می شود. در حالی که بسیاری از داستان های مینا من را به یاد مادرم می انداخت ، فهمیدم که با او همسایه هستم.

مینا نمی داند می خواهد هندی باشد یا انگلیس. این امر دائماً با والدین ، ​​دوستانشان ، دوستانش ، معلمانش و مردم شهر در تعارض است. او تلاش می کند انتظارات والدینش را برآورده سازد ، زیرا دروغ می گوید ، نمی خواهد در مورد میراث خود بیاموزد ، و "بسیار دهان است". با این حال ، او برای دوستان انگلیسی خود بسیار هندی است. او برای کپی کردن آنیتا سخت تلاش می کند و این برای مدتی کار می کند. اما پس از آن ، مینا خیانت وحشتناکی را تجربه می کند ، وادار می کند تا درس دردناکی را بدست آورد که شهر مورد علاقه او نیز نفرت شدید نسبت به او و خانواده دارد.

در حالی که بسیاری از داستان های مینا من را به یاد مادرم می انداخت ، فهمیدم که با او همسایه بودم.

این رمان باعث شد احساس کامل کنم. این دو مورد را برای من به وجود آورد که من عاشق آن هستم - داستانی که در سن قرار دارد در یک محله روزمره و روایت خیره کننده ای از دوستی کودکانه - و این نشانگر پیشینه فرهنگی من خاص است. به علاوه ، شخصیت اصلی می خواهد نویسنده هم باشد. نه تنها این ، بلکه به من این امکان را می داد که تجربه مادرم را در سطحی عمیق تر درک کنم. من از سیال به عنوان نوعی خاله فکر می کنم ، که تمام آنچه را که من از پیشینه خانواده ام می دانم به من می گوید ، اما جزئیات بیشتری درباره برخی از موارد سخت تر که مردم نمی خواهند در مورد آنها بحث کنند یا ترجیح می دهد فراموش کند به من می دهد: نژادپرستی هندی ها در آن زمان و آنچه دوست داشت زندگی از طریق پارتیشن هند در سال 1947 باشد زندگی می کردند.

بعد از اینکه سرانجام خودم و خانواده ام را در ادبیات منعکس کردم ، از من الهام گرفت که Partition را به عنوان موضوع یک پروژه تحقیقاتی در ترم آخر MFA مانند مینا انتخاب کنم ، که به تدریج تصمیم می گیرد درباره میراث خود اطلاعات بیشتری کسب کند و در بخشی از آن ارزش پیدا کند. دیپلماسی هند ، روند تجزیه ذهن من پاداش بخش بوده است. اکنون نمی توانم جلوی خواندن کتاب هندی ها درباره هندی ها را بگیرم.

اگر برای اولین بار در حال انتخاب آنیتا و من هستید : لهجه کشور سیاه ممکن است برای درک آن تلاش کند. شما به آن عادت می کنید.

اگر آن را دوست دارید و می خواهید بیشتر: Bend It Like Beckham را تماشا کنید، East is East ، Bhaji در ساحل ، و Blinded by the Light ، اوت در ایالات متحده است. این درام های کمدی درباره تجربه هندی انگلیس مضامین مشابهی با آنیتا و من دارند .

و اگر این کتاب شما را به یک ابرقهرمان Meera Syel تبدیل می کند: فیلم 2002 آنیتا و من را تماشا کنید ، دو رمان دیگر او را بخوانید ، او را در برنامه های تلویزیونی Goodness Gracious Me و Kumars در شماره 42 تماشا کنید و او را در تازگی منتشر شده دیروز مشاهده کنید. . او همه جا است!

دانلود کتاب درسی ، ,هندی ,  ,آنیتا ,کند ,یک ,و من ,آنیتا و ,می کند ,در مورد ,از آنمنبع

با توجه به املاک شاعر ، احتمالاً TS Eliot از تریلر "گربه ها" لذت می برد

11 کتاب در مورد غذا که اگر به نمایش آشپزی وسواس دارید بخوانید

شاعران آسترو برای معرفی شما با کتاب جدید طالع بینی آنها به سفر می روند

10 کتاب صوتی Microhistory جدید که در هنگام گوش دادن به شما کمک می کنند یاد بگیرید

15 شعر درباره روزهای گرم تابستان تا شما را از طریق موج گرمای بعدی بدست آورید

چگونه کتابها به من و والدین نوجوانم کمک کردند تا زندگی را با هم مرور کنیم

من خیلی حسود هستم که برای اولین بار می خوانید "آنیتا و من" توسط Meera Syal را بخوانید

مشخصات

آخرین جستجو ها

تخفیفان سایت اینترنتی دل تابستون قزوین درس Diorcn54 Local پارکت دانلود آهنگ جدید خوانندگان مشهور با کیفیت عالی کفش کردی کلاش فیلم سینمایی و سریالی درمان و پیشگیری